O firmie

Firma Czarnecki działa na rynku usług budowlanych nieprzerwanie od 1993r.
Wiesław Czarnecki, inżynier budownictwa, zarządzający i kierujący wiele lat dużym zespołem ludzi, zbudował własną firmę, która na początku zaczynała od małych zleceń, żeby wraz z rozwojem przejść do większych realizacji.

Firma Czarnecki, jako jedna z pierwszych firm w Polsce, wprowadziła na polski rynek malowanie dekoracyjne farbami natryskowymi (tapety natryskowe).
Wieloletnie doświadczenie w połączeniu z materiałami najwyższej jakości, pozwoliło nam na gwarantowanie najwyższej jakości i terminowości oraz fachowości powierzonych nam realizacji.
Od wielu lat firma realizuje większe projekty jako podwykonawca dużych firm budowlanych oraz większych inwestorów i użytkowników.

Pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach renomowanych firm i dostawców (RIGIPS, KNAUF, ECOPHON, ROCKFON, SIGMA), a sprawdzony zespół wieloletnich pracowników daje gwarancję niezawodności i terminowości naszych prac.

Firma „Czarnecki” to:

 • ponad 20-letnie doświadczenie
 • sprawne zarządzanie zespołem i niezawodność i terminowość
 • korzystanie tylko z najlepszych materiałów
 • ciągłe kontakty z doradcami technicznymi firm oferujących swoje systemy
 • autoryzowany wykonawca szwedzkiej firmy ECOPHON, światowego lidera systemów sufitów akustycznych i akustycznych,
  okładzin ściennych mających zastosowanie w obiektach użyteczności publicznej (banki, obiekty sportowe, sale widowiskowe, kina, callcenter, openspace)

Zlecone nam usługi remontowo-budowlane wykonujemy w sposób sprawny i szybki, jednocześnie dokładnie i terminowo, zgodnie z założonymi w umowie czasie na realizację zlecenia.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami i sprawdzenia wysokiej jakości naszych usług!

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Najlepszą weryfikacją jakości pracy remontowych jest zadowolenie klienta z jej efektów. Dzięki profesjonalnemu podejściu do pracy na przestrzeni lat udało nam się zdobyć grono zadowolonych klientów. Zapraszamy państwa do zapoznania się z wystawionymi naszej firmie referencjami.


 • "Na nasze zlecenie firma Pana Czarneckiego wykonywała roboty przy budowie hotelu "Stary Dziwnów"w Dziwnowie.
  Zakres zleconych prac obejmował montaż tapet i prace sztukatorsko-malarskie w pokojach hotelowych, ciągach komunikacyjnych, lobby oraz restauracji hotelowej.
  Zlecone prace zostały wykonane terminowo, z dużą pieczołowitością i oczekiwaną przez nas jakością i kulturą pracy.
  Do dziś firma wykonuje dla nas bieżące naprawy i remonty hotelu."

  ~ Właściciel hotelu "Stary Dziwnów" w Dziwnowie
 • “Od 8 lat współpracujemy z firmą Wiesława Czarneckiego przy realizacji takich projektów jak: budowa osiedli mieszkaniowych Krakowska I i II; Stara Cegielnia,
  Oś. Poziomkowe, Oś. Nautica I i II oraz budynek biurowy Lastadia w Szczecinie.
  Dzięki profesjonalizmowi i zaangażowaniu w wykonanie powierzonych zleceń (zabudowy ogniowe, suche zabudowy GK, roboty malarsko-szpachlarskie), z czystym sumieniem polecamy współpracę z Panem Czarneckim"

  ~ SGI S.A. Szczecin
 • "Na nasze zlecenie firma Pana Czarneckiego wykonywała roboty przy modernizacji sali widowiskowo - kinowej w Złocieńcu.
  Zlecenie obejmowało wykonanie akustycznych okładzin ścian i sufitu widowni i zaplecza. Zakres zleconych prac był zgodny z projektem akustycznym i zrealizowany na materiałach firmy Ecophon.
  Zlecone prace zostały wykonane terminowo, zgodnie ze sztuką i wiedzą budowlaną, z zachowaniem wysokich standardów i oczekiwaną przez nas jakością."

  ~ Firma Likbud Police

KONTAKT

biuro@czarnecki.szczecin.pl
602 380 934